Rekuperatory to innowacyjne, ale jednoczenie proste w działaniu urządzenia. Montaż rekuperacji wiąże się z wieloma zaletami. System ten m.in.:

  • oczyszcza powietrze;
  • odzyskuje ciepło z powietrza znajdującego się w pomieszczeniu;
  • pozwala na wymianę „zużytego” powietrza na świeże;
  • dostarcza powietrze oczyszczone z alergenów i pyłów;
  • dostarcza wysokiej jakości powietrze przez całą dobę;
  • pozwala oszczędzić pieniądze, dzięki niższym kosztom za ogrzewanie domu.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem rekuperacji w swoim domu lub firmie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację usługi.

Dlaczego warto zamontować rekuperację?

Wentylację grawitacyjną stosuje się w domach od wielu lat. Nowsze technologie stosowane w budownictwie powodują, że domy stają się bardziej szczelne i dlatego wymagają innej niż grawitacyjna, wentylacji. Brak dobrej wentylacji w domu negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Skutkiem złej wentylacji w nowoczesnym, szczelnym budownictwie jest tzw. syndrom chorego budynku, który prowadzi do licznych chorób płucnych i alergii. Nie sprzyja także dobremu samopoczuciu.

 

Rekuperacja w Warszawie

Kompleksowo zajmiemy się montażem rekuperacji, począwszy od projektu, kończąc na uruchomieniu oraz wysterowaniu całego układu wentylacji. Działamy na terenie Warszawy, a naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam sprawny i szybki montaż. Mamy niezbędne uprawnienia oraz posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności.

Facebook

biuro@instalekspert.com

665 364 177