Klimatyzacje w Warszawie

Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji w Warszawie. Działamy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w instalacji systemów chłodniczych, które przynoszą użytkownikom komfort. Jesteśmy certyfikowanymi montażystami posiadającymi niezbędne uprawnienia.

Wykonujemy także serwis klimatyzacji. Aby cały system działał bezawaryjnie przez długi czas intensywnej eksploatacji, warto wykonywać jego regularne czyszczenie. Cykliczne serwisowanie pozwoli uniknąć poważniejszych i kosztownych usterek.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz sprawny montaż we wskazanym przez klienta miejscu.

Zalety klimatyzacji

Montaż klimatyzacji w domu i firmie staje się coraz popularniejszy. Wpływa na to szereg korzyści, wśród których można wymienić m.in.:

  • komfort termiczny w pomieszczeniu;
  • uczucie przyjemnego chłodu w upalne dni;
  • lepsza jakość powietrza;
  • eliminacja rozwoju bakterii i grzybów;
  • ogólna poprawa samopoczucia.

Dostępne obecnie na rynku klimatyzatory to nowoczesne urządzenia wyposażone w wysokiej jakości filtry. Dzięki temu powietrze znajdujące się w danym pomieszczeniu jest chłodne i oczyszczone. To doskonałe rozwiązanie m.in. dla alergików. Klimatyzacja, podobnie jak rekuperacja znacząco podnosi komfort i dostarcza świeże powietrze przez cały rok, niezależnie od pogody.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

 

Facebook

biuro@instalekspert.com

665 364 177