Zadzwoń lub napisz.

     Ozonowanie ze 100- procentową skutecznością likwiduje bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, roztocza i alergeny oraz inne drobnoustroje. Niezwykłą skuteczność wykazuje w całkowitym eliminowaniu zapachów powstałych w wyniku pożarów, zalań, a także w usuwaniu specyficznych i przykrych woni pleśni oraz towarzyszących procesom rozkładu, itp. Istotną cechą jest to, że zanik przykrego zapachu nie jest efektem jago maskowania (tak jak często bywa w przypadku tzw. odświeżaczy powietrza), ale całkowite jego usunięcie poprzez eliminację przyczyny jego powstawania (bakterie, grzyby, pleśnie).
Dzięki doskonałej wydajności naszych ozonatorów doskonale sprawdzą się obiektach przetwórstwa spożywczego, w zakładach mięsnych oraz przetwórstwa rybnego do dezynfekcji, usuwania nieprzyjemnych zapachów, oraz przedłużania świeżości i przydatności do spożycia mięsa, owoców morza oraz ich przetworów.

   Ozonowanie w Warszawie i okolicach wykonujemy od wielkopowierzchniowych hal produkcyjnych, magazynowych, obiektach sportowych (wymagających bardziej wydajnego generatora ozonu) po obiekty o mniejszych powierzchniach takich małe zakłady, obiekty usługowe, biura, sklepy, pokoje hotelowe, gabinety lekarskie, kosmetyczne, mieszkania, itp.

Ozonowanie Warszawa

Facebook

biuro@instalekspert.com

665 364 177